Wij hebben momenteel de volgende vacatures
Wij zijn op zoek naar
ENTHOUSIASTE IJSVERKOOPSTERS (M/V)

Voor onze winkels in Gendt, Bemmel, Elst en Arnhem-Kronenburg
​
♥ je bent enthousiast en gastvrij
♥ je houdt van aanpakken en bent een teamspeler
♥ je hebt oog voor detail
♥ je houdt van lachen
♥ je kunt voldoende tijd vrijhouden in je agenda voor een leuke bijbaan
​​
♥ je bent beschikbaar van maart t/m september 2025
♥ En je bent minimaal twee keer per week inzetbaar (minimaal 8-12 uur): 1x in het weekend en 1x doordeweeks
♥ We hebben ook mogelijkheden voor 28u - 36u p/w (tussenjaar)
--> reageren kan t/m 6 februari <--
Je kunt eventueel alvast rekening houden met de kennismakingsgesprekken; deze vinden plaats op:
Dinsdagavond 11 februari (Elst)
Woensdagavond 12 februari (Bemmel) en
vrijdagavond 14 februari (Gendt)
De planning voor Arnhem-Kronenburg wordt later gemaakt.
​
We zien je reactie graag verschijnen! Je kunt solliciteren via de knop hiernaast.
​
Groetjes, team Wijs & Mousset
Word Filiaalleider (v/m) bij
Wijs & Mousset in Elst

Wijs Mousset B.V. is een ambitieus, fris en groeiend bedrijf. Onze roots liggen sinds 1926 in de chocolade en sinds 2014 in het ambachtelijke ijs. In de regio Arnhem Nijmegen zijn onze merken een begrip geworden voor het lekkerste ijs en de beste chocolade.
​
Vanuit ons atelier in Arnhem voorzien we onze winkels in Arnhem Centrum, Arnhem Kronenburg, Elst, Bemmel en Gendt van ijs en chocolade. Voor het ontwikkelen van een goede bedrijfsstructuur zijn we voor onze vestiging in Elst per ommegaande op zoek naar een enthousiaste nieuwe filiaalleider.
Samen met een vaste collega en een team parttimers run je als filiaalleider alles ten aanzien van de winkel in Elst. Je bent als meewerkend voorman (v/m) het aanspreekpunt voor een team van in totaal ca 12 parttimers. Je hebt hierbij een voorbeeldfunctie als het gaat om klantcontact, werkwijze, hygiëne en de uitstraling van de winkel en je bent in grote mate bepalend voor de sfeer. Een informele en prettige samenwerking is bij ons van groot belang.
Werkervaring in de horeca of retail is geen must, maar wel een pré. Wil je in aanmerking komen voor deze leuke functie dan is het wel belangrijk dat het volgende bij je past; je bent gedreven en hebt oog voor detail. Gezien de seizoensgebonden piekdrukte in zowel de ijssalon als de chocolaterie hoef je bij ons geen 9 tot 5 baan te verwachten. Het is belangrijk dat je flexibel bent; qua houding, maar soms ook wat betreft rooster en werktijden (vanzelfsprekend in overleg). Je steekt graag je handen uit de mouwen, je bent gastvrij en representatief. Het is erg fijn als je een tikje stressbestendig bent en daarbij vooral ook kunt blijven lachen.
Wat wij bieden:
-
Contract voor 30-38 uur (in overleg).
-
Salaris volgens richtlijnen van de horeca CAO (indicatie: profiel 6 bedrijfsbeheerder)
-
Extra’s zoals reiskostenvergoeding en andere secundaire voorwaarden
-
Gedeeltelijk flexibele uren / flexibele vakantie mogelijkheden
-
Een hecht team, informele samenwerking, dynamische werkomgeving
-
We hebben een platte bedrijfsstructuur met (zeker in het begin) ruim voldoende ondersteuning van collega leidinggevenden en de meewerkend eigenaar
-
We hebben eventueel ook mogelijkheden voor een startende (junior) filiaalleider, mocht dit beter bij je passen
GASTVRIJE EN ENTHOUSIASTE TEAMLEIDER GENDT (V/M)
38 uur per week
(of een duobaan van 2 x 20u p/w )
Wijs ambachtelijk ijs is op zoek naar een hartelijk persoon, die er blij van wordt om het ijs van Wijs in Gendt te verkopen. Deze winkel is ruim 10 jaar geleden de startplek van ons bedrijf geweest.
​
In de winkel is een plek vrij voor een enthousiast en zelfstandig persoon om het nieuwe gezicht voor onze ijssalon te worden. En om er samen met het flexteam weer een mooi ijsseizoen van te maken!
Wat denken wij dat nodig is:
♥ je houdt van lachen en van aanpakken
♥ Je bent zelfstandig en gastvrij
♥ je hebt oog voor detail en orde
♥ uren in de avond of het weekend is geen probleem
♥ je vindt het leuk om met een jong team te werken
♥ fulltime uren of uren delen met een ander, die net zo enthousiast wordt van deze rol
♥ voor de winter liggen er eventueel mogelijkheden om mee te werken in de chocolaterie van Mousset (op diverse andere locaties)
Je bent het aanspreekpunt voor een team parttimers. Je hebt hierbij een voorbeeldfunctie als het gaat om klantcontact, hygiëne, de uitstraling van de winkel/terras en je bent in grote mate bepalend voor de sfeer. Een informele en prettige samenwerking is bij ons van groot belang. Het bedrijf is volop in ontwikkeling, flexibiliteit wordt gevraagd en geboden. Werkervaring in de horeca of retail is geen must, maar vanzelfsprekend wel een pré.
​
Passend salaris volgens richtlijnen van de horeca CAO
(indicatie: 1e medewerker winkelverkoop of bedrijfsbeheerder)
Flexibele uren / flexibele vakantie mogelijkheden
Word je enthousiast? Vul dan het sollicitatieformulier in. Stuur je liever een brief dan kan dat ook via vacature@wijsmousset.nl
​
Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld
Wat wij bieden:
-
Contract voor 30-38 uur (in overleg).
-
Salaris volgens richtlijnen van de horeca CAO
-
Extra’s zoals reiskostenvergoeding en andere secundaire voorwaarden
-
Gedeeltelijk flexibele uren / flexibele vakantie mogelijkheden
-
Een hecht team, informele samenwerking, dynamische werkomgeving
-
We hebben een platte bedrijfsstructuur met (zeker in het begin) ruim voldoende ondersteuning van collega leidinggevenden en de meewerkend eigenaar
-
We hebben eventueel ook mogelijkheden voor een startende (junior) filiaalleider, mocht dit beter bij je passen